Program pravidelného investovania RYTMUS Pioneer Investments už piatykrát bodoval v súťaži Zlatá minca

V tohtoročnom, už siedmom, udeľovaní cien Zlatá minca 2011 opäť uspela i skupina Pioneer Investments v SR. Už piatykrát v rade bol odbornou porotou ocenený jej produkt Program pravidelného investovania RYTMUS, ktorý predstavuje šesť fondových portfólií s rozličnou mierou rizika. Na slávnostnom vyhlásení výsledkov v historických priestoroch Národnej rady Slovenskej republiky dňa 22. novembra 2011 získal striebornú mincu.

„Program pravidelného investovania RYTMUS ponúka možnosť rozumne využiť mesačne malú čiastku rozpočtu na uskutočnenie finančných cieľov, ktoré sa investorom môžu zdať náročné,. To oceňuje aj odborná porota pravidelne už od roku 2007, keď RYTMUS vo svojej kategórii zvíťazil,“ zdôraznil Miroslav Ovčarik a dodal: „Pravidelné investovanie predstavuje pre každého investora alternatívu, ako využiť kolísavosť trhov vo svoj prospech, čo je v dnešnej dobe aktuálnejšie ako kedykoľvek predtým.“


Zlatá minca je súťaž produktov bánk, poisťovní a iných finančných subjektov, rozdelených do 18tich kategórií. O poradí v kategóriách rozhoduje odborná porota, ktorú tvoria ekonomickí novinári, zástupcovia vysokých škôl, spravodajských agentúr, ekonomických serverov, finančných poradcov, profesijných asociácií a spoločností realizujúcich prieskum trhu. Anketa pomáha záujemcom o finančné produkty zorientovať sa a zúžiť výber.

Pioneer Investments, Bratislava