Zmena vo vedenie marketingu Pioneer Investments na Slovensku a v Čechách

Od 1. júna 2007 zastáva úlohu riaditeľky marketingu a PR pre Českú a Slovenskú republiku Dana Řezníková, ktorá do Pioneer Investments prišla z PR agentúry Stance Communications, kde pracovala ako Account Director pre finančných klientov.

V rokoch 2004 – 2006 pôsobila v PR agentúre Crest Communications ako Account Manager taktiež so zameraním na finančnú klientelu. Počas materskej dovolenky (2001 – 2004) sa venovala externe marketingu a PR. V rokoch 1999 a 2000 mala na starosti PR v divízii Finančné trhy Komerčnej banky. Bohaté skúsenosti o odboru čerpala aj v Európskej banke pre obnovu a rozvoj – EBRD (1996 – 1999).

Dana Řezníková vyštudovala Ekonomickú akadémiu so zameraním na zahraničný obchod. Je absolventkou London School of Public Relations. V súčasnej dobe študuje na Vysokej škole finančnej a správnej, odbor Marketingová komunikácia.

Je vydatá a má dcéru. Hovorí anglicky a nemecky. Medzi jej záľuby patrí predovšetkým rodina, šport (golf, lyžovanie, fitness, cyklistika) a psychoanalytická literatúra.

Pioneer Investments v ČR a SR