Pioneer Investments ponúka dividendový prístav pre vaše investície

Investičná skupina Pioneer Investments sa už tradične pripája k oslavám Svetového dňa investičných fondov a v rámci aprílovej kampane komunikuje dlhodobý úspech svojich dividendových fondov. Na outdoorových plochách, v rozhlase a v on-line kampani využíva motív prístavu, v ktorom môže zakotviť každý, kto chce svojim investíciám dopriať atraktívny dividendový výnos. Motto „Prístav pre vaše financie. Až 7% výnos s dividendovými fondmi“ poukazuje na dlhodobo nadštandardné výnosy dividendových fondov Pioneer a oslovuje širokú verejnosť k zainvestovaniu.

Súčasťou kampane sú aj aktivity PR a podpory predaja. V spolupráci s UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia a spoločnosťou Partners Group SK zároveň skupina po celý apríl ponúka klientom bonusové podmienky pre investovanie do vybraných produktov Pioneer Investments.

Komplexne celú kampaň pripravila agentúra AG Geronimo, ktorá so skupinou Pioneer Investments dlhodobo spolupracuje. PR komunikáciu zabezpečuje agentúra Stance Communications.

„Pravidelná výplata vysokých dividend v aktuálnom turbulentnom prostredí ostáva stále viac ako atraktívnym benefitom. V kampani preto už po niekoľkýkrát vsádzame na 7% potenciálny výnos,“ hovorí Dana Kryńska, riaditeľka marketingu a PR Pioneer Investments v ČR a SR, a dodáva: „Naše dividendové fondy pravidelne vyplácajú svoje cieľované výnosy, dokonca ich prekračujú a majú potenciál tento trend udržať aj do budúcnosti. Kampaňou chceme ľuďom ukázať, že aj v súčasnom vlnobití na kapitálových trhoch dokážeme ponúknuť stabilný investičný prístav dostupný širokej verejnosti.“
Verejnosť sa bude s kampaňou stretávať prostredníctvom OOH nosičov, rozhlasu a na internete.
Rad Luxemburských fondov Pioneer Investments ponúkajúci vysoký dividendový výnos predstavuje v súčasnom prostredí nízkych úrokových sadzieb pre investorov atraktívne riešenie. Hlavnou hviezdou tohtoročnej kampane je akciový fond Pioneer Funds - Global Equity Target Income (u primárnej triedy v USD cieľuje na rok 2016 dividendu vo výške 7%). Fond dlhodobo prekonáva svoje ciele a klientom v SR je k dispozícii aj v EUR triede vyplácajúcej dividendy.