Hviezdny program Pioneer Investments odštartoval!

Pioneer Investments v ČR aj na Slovensku sa pripája k oslavám Svetového dňa investičných fondov „hviezdnou“ reklamnou kampaňou zameranou na komunikáciu najúspešnejších luxemburských fondov Pioneer Funds. V rámci kampane ponúka klientom v spolupráci s UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia a Partners Group SK do konca apríla bonusové podmienky pre investovanie do fondov Pioneer. ATL kampaň zahŕňa komunikačný mix rádia, billboardov na území Prahy a Bratislavy a internetu. Súčasťou kampane je aj neadresný drop mail, aktivity PR a podpory predaja.

Komplexnú kampaň pripravila agentúra AG Geronimo, ktorá so skupinou Pioneer Investments spolupracuje už niekoľko rokov. PR komunikáciu zabezpečuje agentúra Stance Communications.

„Hviezdy zvyčajne bývajú niečím výnimočné. Venujeme im osobitnú starostlivosť a poskytujeme prvotriedny servis. A práve taký pocit by sme chceli verejnosti sprostredkovať našou kampaňou.“ hovorí Dana Řezníková, riaditeľka Marketingu a PR Pioneer Investments v ČR a SR a dodáva: „Veríme, že spojenie prvotriednych produktov Pioneer Investments a bonusových obchodných podmienok otvorí mnohým ľuďom obzory a cestu k investovaniu a môže prispieť k zvýšeniu záujmu o podielové fondy ako atraktívnej alternatívy pre zhodnocovanie ich úspor.“

Skupina Pioneer Investments je na hviezdnom poli dlhodobo viac ako úspešná. Rastúci trend 4 až 5 hviezdičkových fondov svedčí o prvotriednej kvalite fondov Pioneer. Podľa agentúry Morningstar takto vysoké hodnotenie ku koncu novembra 2013 malo takmer 50% luxemburských Pioneer Funds a aktuálne niekoľko desiatok ďalších zahraničných fondov skupiny Pioneer Investments.

Viac informácií nielen o Hviezdnych fondoch Pioneer Investments sa dozviete na webovej stránke skupiny Pioneer Investments v SR www.pioneerinvestments.sk.

Pioneer Investments SR