Pionieeri predstavujú unikátnu investičnú aplikáciu MyPioneer

Po minuloročnom uvedení aplikácie pre smartfóny prichádza teraz skupina Pioneer Investments s ďalšou unikátnou novinkou, ktorá ponúka netradičný reporting o investíciách klienta. Na slovenskom trhu bezkonkurenčná aplikácia MyPioneer umožňuje tak predajcom, ako aj klientom, zobraziť si aktuálny stav a vývoj portfólia produktov Pioneer, vrátane profesionálnych analýz. Aplikácia je určená nielen pre smartfóny, ale aj pre tablety a PC, a je k dispozícii bezplatne na webových stránkach Pioneer Investments v SR.

„Šírkou užívateľských nástrojov, ktoré umožňujú generovať informácie nielen o aktuálnom stave, ale aj o historickom vývoji investícií, nemá MyPioneer na Slovensku konkurenciu. Pridanú hodnotu aplikácie oceňujú najmä finanční sprostredkovatelia. Získajú vďaka nej okamžitý prehľad o portfóliách svojich klientov a to odkiaľkoľvek a kedykoľvek v priebehu dňa,“ hovorí Miroslav Ovčarik, Country Manager Pioneer Investments v SR. „Profesionálny reporting, vrátane animácie a názorných grafických prvkov, ktoré aplikácia svojim užívateľom ponúka, považujem za obrovský krok vpred,“

S pomocou mobilného zariadenia môžu užívatelia kedykoľvek a odkiaľkoľvek sledovať aktuálny stav a vývoj portfólia alebo si zobraziť aktuálne dáta o vývoji majetku alebo výkonnosti na svojich účtoch.
V neposlednom rade majú tiež možnosť zobraziť si prehľad realizovaných obchodov a operatívne si generovať výpisy z majetkového účtu.

„Uvedením aplikácie MyPioneer pokračuje skupina Pioneer Investments v nastúpenom trende online komunikácie, ktorá tvorí neoddeliteľnú súčasť našej dlhodobej stratégie a na rozvoji ktorej budeme aj naďalej pracovať,“ hovorí Dana Řezníková, riaditeľka Marketingu a PR Pioneer Investments ČR a SR. „Chceme prinášať také interaktívne riešenia, ktoré pomôžu efektívne šetriť čas našich klientov. Čas je v dnešnej uponáhľanej dobe tou najcennejšou komoditou.“

Mobilná webová aplikácia je optimalizovaná pre prostredie Windows Mobile, operačné systémy Android a iOS, a to tak pre mobilné telefóny, ako aj pre tablety a PC. Záujemcovia si ju môžu zobraziť pomocou QR kódu na webových stránkach www.pioneerinvestments.sk.

Pioneer Investments, Slovenská republika